
Садовий пластиковий візок PROSPERPLAST LOAD & GO, 95 л — чорна
2 985 ₴
- В наявності
+380 (63) 768-31-62
- +380 (66) 756-98-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд: TM Prosperplast (Польща)
Матеріал: пластик, поліпропілен
Колір: чорний
Розміри (ВхШхД): 93,5х82х58 см
Вага: 4,45 кг
Об'єм: 95 л
Макс. навантаження: 95 кг
Тачка LOAD&GO ідеально призначена для роботи в гаражі, підвалі, для вивезення сміття та прибирання двору, а також під час стриження газону. Тачки LOAD&GO є місткими, простими у використанні та універсальними. LOAD&GO не іржавіє, колір не вицвітає згодом. Мають стабільну та легку конструкцію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Вантажність | 95 кг |
| Кількість коліс | 2 шт |
| Об'єм кузова | 95 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.45 кг |
| Висота | 935 мм |
| Довжина: | 580 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Материал тачки | Пластик, поліпропілен |
| Тип товару | Тачки садові та господарські |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 985 ₴
