Розкладне ліжко «Комфорт-Люкс» має міцний сталевий каркас із профільної труби 32х18 мм. з автоматичною системою складання та розкладання ніжок.
Матрац ліжка складається з двох частин. М'який наповнювач матраца — поролон підвищеної щільності, завтовшки 100 мм. Чохол виготовлений зі щільної стьобаної тканини, дубльованої синтепоном. Нижня частина матраца посилена ДВП завтовшки 6 мм, за допомогою якого він жорстко кріпиться до каркаса.
Основні характеристики:
- Довжина: 200 см.
- Ширина: 80 см.
- Висота: 30 см.
- Вага: 15 кг.
- Максимальне навантаження: 150 кг.
- Розміри в складеному вигляді: 120х80х30 см.
Ліжко розкладне «Комфорт-Люкс» укомплектована колисцем із ламінованого ДСП і міцними сталевими погумованими коліщатками, для зручності переміщення ліжка в складеному вигляді.
Виробник: Україна
Тип розкладачки: для дорослих і дітей
Каркас: сталевий 32х18 мм
Матрац: 100 мм
Бiльце: є
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х200 |
| Колір | Білий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 30 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 100 ₴


