|
Бренд: TM Prosperplast (Польща) Матеріал: пластик, поліпропілен Цвет: зелений Розміри (Д*Ш*В): 71,9*71,9*82,6 см Вага: 5,45 кг Об'єм: 380 л Розміри упакування: 80*60*12 см |
|
Compogreen компостер місткістю 380 літрів, призначений для компостування різних видів біологічно відходів і виробництва природних добрив. Закрита форма запобігає доступу тварин до відходів, що зберігаються всередині, а невеликі отвори забезпечують вільну циркуляцію повітря. Завдяки рухомому запірному клапану ми можемо легко отримати доступ до готового добрива на дні бака. Матеріал, який використовується для виготовлення Compogreen, робить його легким і дуже міцним. Принцип роботи компостера — простий. У верхній частині викидається все харчові відходи, скошена трава, бур'яни, також усе, що має органічне походження, крім кісток і періодично поливається водою. Незабаром у нижній частині компостера утворюється органічне добриво, яке можна використовувати для підживлення рослин. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 6 кг |
| Виробник | Prosperplast |
| Об`єм | 380 л |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 72 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 940 ₴


