Столик Siusi чудово підійде для використання біля басейну, у саду або на веранді.
Поліпропілен, з якого виготовлений столик, гарантує довгий термін експлуатації, оскільки це досить міцний матеріал,
стійкий до впливу зовнішніх чинників (перепади температур, волога, прямі сонячні промені).
Ця модель добре гармонує з лежаками та шезлонгами.
Габаритні розміри: 42х37х38 см
Вага: 1,2 кг
| Довжина: | 42 см |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал столу | Пластик |
| Тип | Стіл |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Вага | 1,2 кг |
| Розміри паковання | 42х37х38 см |
| Ширина | 37 см |
| Висота | 38см |
| Країна-виробник товару | Італія |
Характеристики
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Основні | |
| Виробник | Progarden |
| Країна виробник | Італія |
| Максимально допустиме навантаження | 10 кг |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴

