Стіл Velo підійде для будь-якого заміського будинку.
Простий легкий столик можна використовувати як у будинку, так і на вулиці в саду.
Матеріал — поліпропілен — стійкий до впливу природних чинників, як-от прямі сонячні промені, перепади температур, опади.
Стіл розбирається, що дуже зручно для зберігання і транспортування.
Габаритні розміри: 126х76х72 см
Розміри в пакованні: 126х76х5 см
Вага: 8,8 кг
| Довжина: | 126 см |
| Форма столу | Прямокутний |
| Матеріал столу | Пластик |
| Тип | Стіл |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Вага | 8,8 кг |
| Розміри паковання | 126х76х6 см |
| Ширина | 76 см |
| Висота | 72 см |
| Країна-виробник товару | Італія |
Характеристики
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Вага | 9 кг |
| Висота | 72 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Довжина | 126 мм |
| Основні | |
| Виробник | Progarden |
| Країна виробник | Італія |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴


