Стіл Tondo чудово підійде для літнього майданчика, веранди, тераси, альтанки на Вашій садовій ділянці.
Також можна влаштовувати пікніки на природі, далеко від галасливого міста, позаяк він розбирається (не становитиме труднощів перевозити його).
Легкий пластиковий стіл стійкий до перепадів температур, впливу прямих сонячних променів і опадів.
Габаритні розміри: 90х72 см
Розміри в пакованні: 90х90х5 см
Вага: 6,3 кг
| Довжина: | 90 см |
| Форма столу | Круглий |
| Колір | Зелений |
| Матеріал столу | Пластик |
| Тип | Стіл |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Вага | 6,3 кг |
| Розміри паковання | 90х90х6 см |
| Ширина | 90 см |
| Висота | 72 см |
| Країна-виробник товару | Італія |
Характеристики
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Вага | 6 кг |
| Висота | 72 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Основні | |
| Виробник | Progarden |
| Країна виробник | Італія |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Зелений |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴

