Стіл пластиковий розкладний Tevere легко складається й не займає багато місця.
Ідеальний для виїздів на природу та пікніків.
Стіл стійкий до погодних умов, як-от дощ або вогкість.
За ним дуже просто доглядати — досить протерти вологою ганчіркою.
Габаритні розміри: 79х72х70 см
Розміри в пакованні: 72х92х6 см
Навантаження на стіл: 12 кг
Вага: 7,6 кг
| Довжина: | 79 см |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Матеріал столу | Пластик |
| Тип | Стіл |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Вага | 7,6 кг |
| Розміри паковання | 72х92х6 см |
| Ширина | 72 см |
| Висота | 70 см |
| Країна-виробник товару | Італія |
Характеристики
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Вага | 8 кг |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Довжина | 79 мм |
| Основні | |
| Виробник | Progarden |
| Країна виробник | Італія |
| Максимально допустиме навантаження | 10 кг |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴

