Стіл пластиковий розкладний King на чотири персони.
Виготовлений із високоякісного поліпропілену, стійкий до різних атмосферних явищ і УФ-випромінювання.
Стільниця та ніжки декоровані під ротанг. Стіл чудово підходить для використання в саду або літньому кафе.
Розміри: 79х792 см.
Паковання: картонна коробка.
Розміри в пакованні: 79х79х7 см.
Вага: 6.2 кг.
| Довжина: | 79 см |
| Форма столу | Квадратний |
| Колір | Білий |
| Матеріал столу | Пластик |
| Тип | Стіл |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Вага | 6.2 кг |
| Розміри паковання | 79x79x7 см |
| Ширина | 79 см |
| Висота | 72 см |
| Країна-виробник товару | Італія |
Характеристики
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Вага | 6 кг |
| Висота | 72 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Довжина | 79 мм |
| Основні | |
| Виробник | Progarden |
| Країна виробник | Італія |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 198 ₴

