Квадратний стіл із поверхнею декорованої під структуру деревини.
Матеріал — високоякісний поліпропілен, який має високу міцність і стійкість до УФ-променів та інших погод.
Підходить для використання на вулиці та всередині приміщень.
Не вимагає особливих зусиль для збирання та догляду за ним.
Габаритні розміри: 78х78х72 см
Розміри в пакованні: 78х78х7 см
Вага: 8,5 кг
| Довжина: | 78 см |
| Форма столу | Квадратний |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал столу | Пластик |
| Тип | Стіл |
| Вага | 8 кг |
| Розміри паковання | 78х78х7 см |
| Ширина | 78 см |
| Висота | 72 см |
| Країна-виробник товару | Італія |
Характеристики
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Вага | 9 кг |
| Висота | 72 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Основні | |
| Виробник | Progarden |
| Країна виробник | Італія |
| Максимально допустиме навантаження | 8 кг |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 790 ₴


