Шезлонг пляжний Keter Pacific — це елегантний і зручний лежак на пляжі. Оригінальна текстура поверхні, що схожа на натуральне плетіння з ротанга, є величезною візуальною перевагою цього продукту. Шезлонг має регульовану спинку Стійкий до несприятливих погодних умов і ультрафіолетових променів. Оскільки він зроблений із міцного пластику, ви можете залишити шезлонг просто неба, не турбуючись про технічне обслуговування. Дуже легко чистити.
Особливості:
- Ергономічний дизайн
- Можливість зміни положення спинки
- Виготовлений із міцного пластику
- Неметалева рама — не піддається гниттю й не іржавіє
- Не потребує складання
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не блякне й не тьмяніє
-
Розміри 197 х 75 х 40,4 см Розмір паковання 197 х 75 х 12 см Вага кг — 14.60 Артикул 211104 EAN 7290103660819 Колір коричневий Країна виробник Ізраела
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Висота | 100 см |
| Ширина | 75 см |
| Довжина | 195 см |
| Основні | |
| Виробник | Keter Plastic |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Кількість коліщат | 2 шт. |
| Наявність коліщаток | Так |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 980 ₴



