Haiti — виготовлений у сучасному стилі мінімалізму.
Поверхня лежака виготовлена у формі дерев'яних дощок.
Виготовлений лежак із високоміцного поліпропілену, матеріалу, який не схильний до руйнівного впливу УФ-випромінювання сонячного світла, не боїться високої вологості та перепадів температур, а також не сприяє утворенню цвілі. Також матеріал має легку вагу й абсолютно не вимогливий у догляді.
Лежак має модульну конструкцію та складається з 3 частин.
За допомогою системи регулювання нахилу спинки, яка встановлюється в 5 різних позиціях, можна завжди підібрати комфортне для відпочинку положення.
Розміри: 195х65х38 см
Максимальне навантаження: 120 кг.
Виробник: Progarden (Італія)
| Каркас | поліпропілен |
| Основа сидіння і спинки | поліпропілен |
| Позиці нахилу спинки | 5 |
| Тип шезлонга | складной |
| Довжина (габаритний розмір) | 195 см |
| Ширина (габаритний розмір) | 65 см |
| Висота сидіння/спинки | 32/78 см |
| Товщина матраца | без матраца |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Вага | 15 кг |
| Розміри паковання | 67х67х30 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Progarden |
| Країна виробник | Італія |
| Наявність коліщаток | Так |
| Кількість коліщат | 2 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Висота сидіння | 100 см |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 195 см |
| Ширина | 75 см |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 858 ₴





