Scirocco має оригінальний дизайн та відмінну ергономіку і з легкістю впишеться в будь-який інтер'єр.
Матеріал лежака - високоякісний поліпропілен, має високу міцність і стійкість до різних погодних умов, таких як, перепади температур, вмсока вологість та стійкість до вигоряння. Також поліпропілен не потребує особого догляду.
Кут нахилу спинки може регулюєтися в 4-х положеннях.
Лежак підходить для приватного використання і в сфері HoReCa, накраклад на пляжах, або біля басейнів.
Для зручності зберігання складаються в стопки до 23-ти штук.
Максимальне навантаження: 130 кг.
Розміри: 187 х 71 х 44 см.
Вага: 12 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Наявність коліщаток | Так |
| Кількість коліщат | 2 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 199 см |
| Ширина | 58 см |
| Висота | 42 см |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 204 ₴



