Лежак Pool відмінний варіант для будь-якого заміського будинку. Розташувавши його в саду, біля басейну або на веранді Ви можете усамітнитися з улюбленою книгою або журналом, або просто відпочити приймаючи сонячні ванни далеко від галасливого міста. Завдяки оригінальному декору його поверхні під переплетіння ротангу, лежак з легкістю впишеться в будь-який інтер'єр.
Для Вашого максимального комфорту, в цій моделі лежака спинка фіксується в шести положеннях ( плавно від лежачи до сидячи).
Матеріал з якого виготовлено лежак - поліпропілен, має ряд вагомих переваг, серед яких стійкість до впливу перепадів температур та високої вологості, стійкість до вигоряння та простота в догляді.
Завдяки свої суцільній конструкції та міцності поліпропілена, Pool ідеально підійде до використання на плажах, в аквапарках та біля бассейнів.
Максимальне навантаження: 120 кг.
Розміри: 192 х 71 х 45 см.
Розміри в упаковці: 192 х 71 х 45 см.
Вага: 12 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Наявність коліщаток | Так |
| Кількість коліщат | 2 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 188 см |
| Ширина | 79 см |
| Висота | 94 см |
| Вага | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Іспанія |
- Ціна: 2 990 ₴

