Шезлонг Melissa teksilk — чудовий вибір для відпочинку на пляжі або в саду. Нахил спинки регулюється в семи положеннях від "сидячи" до "лежачи", що й відрізняє цю модель від інших. М'який матрац забезпечить Вам максимально комфортний відпочинок. Матеріал чохла матраца —тексилк (швидко сохне, стійкий до забруднень, не блякне на сонці). Габаритні розміри: 175х60х105 см Шезлонг має 7 положень нахилу спинки. Розмір в упаковці: 100х60х16 см Вага: 9 кг Товщина матраца: 10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 175 см |
| Ширина | 60 см |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Італія |
| Висота сидіння | 105 |
| Комплектація підлокітниками | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 950 ₴

