Шезлонг Janet — чудовий вибір для відпочинку на пляжі або в саду. Нахил спинки регулюється в шести положеннях від "сидячи" до "лежачи", що й відрізняє цю модель від інших. М'який матрац забезпечить Вам максимально комфортний відпочинок. Матеріал чохла матраца — лонета (70% — бавовна, 30% — поліестер).
Наповнювач матраца — симтекс 10 см
Габаритні розміри: 175*60 см
Шезлонг має 7 положень нахилу спинки.
Вага: 9 кг
Товщина матраца: 10 см
Розмір в упаковці: 100*62*15 см
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 9 кг |
| Ширина | 60 см |
| Довжина | 175 см |
| Основні | |
| Виробник | Progarden |
| Країна виробник | Італія |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 105 |
| Матеріал | Метал |
| Комплектація підлокітниками | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 690 ₴



