Одномісний підвісний гамак — виготовлений зі 100% натуральної бавовни.
Дуже легкий і міцний.
Дерев'яні вигнуті рейки виготовлені з бука.
Стійка для гамака не входить до комплекту.
Габаритні розміри: 320х80 см
Тип Гамаки
Максимальне навантаження 90 кг
Колір Бежевий
Вага 1,5 кг
Матеріал конструкції Бавовна
Розміри 320х80 см
Комплектація Гамак
Країна реєстрації бренда Італія
Країна-виробник товару Італія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Довжина ложа | 320 мм |
| Ширина ложа | 80 мм |
| Тип ложа | Сітка |
| Тип гамака | Одномісний |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Навіс | Не передбачений |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 645 ₴



