Виготовлена з високоміцної сталевої труби, діаметром 25 мм, пофарбованою порошковою фарбою.
Ламелі (дерев'яна основа розкладачки) — 14 шт. виготовлені з берези. Знімаються і/або можуть бути замінені в разі зламання.
Матрац виготовлений із поролону, чохол — TNT тканина. Товщина матраца — 7 см.
Щоб матрац не сповзав, на спинці та підніжкі каркаса спеціально передбачені металеві обмежувачі.
Розкладачка зручно складається й не займає багато місця. Для зручності переміщення обладнана колесами на середніх опорах.
Незамінна під час поїздок на дачу, відпочинок або просто під час візиту гостей.
Максимальне навантаження: 120 кг
Довжина в розкладеному стані: 190 см
Ширина: 80 см
Висота: 25 см
Розміри упакування: 85х80х18 см
Вага: 14 кг
Виробник: Primilla (Італія)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Дерев'яні ламелі |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Кількість ламелей на підставі спального місця | 16 |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Товщина матраца | 7 см |
| Наповнювач матраца | бавовняна вата |
| Матеріал чохла матраца | бавовна |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 17 мм |
| Вага | 20 кг |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Бильце у головах | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Подушка для відпочинку | Ні |
- Ціна: 3 720 ₴





