Двомісні садові гойдалки. Не розкладні.
Чудово впишуться в інтер'єр будь-якої дачної ділянки або веранди.
Виготовлені зі сталевих труб. Пофарбовані полімерною фарбою. Діаметр несучої труби — 38 мм.
Сидіння кріпиться до несучої верхньої труби за допомогою потужних металевих пружин. У комплекті також є накладки на ніжки для більшої стійкості.
Довжина сидіння — 135 см, основа сидіння міцна поліпропіленова тканина, захищає сидіння гойдалки від провисання під час тривалого користування.
Чохол матраца виготовлений із тканини лонету (70% бавовна та 30% поліестер) і має блискавки, що дає змогу легко витягти наповнювач для чищення або прання чохла.
Наповнювач — «СімТекс», сучасний матеріал, який завдяки особливому розміщенню волокон зберігає об'ємність і пружність у процесі експлуатації тривалий час. Товщина матраца 7 см.
Тент виготовлений із тканини тексилк, яка не вигоряє на сонці, не пліснявіє та швидко сохне.
| Тип | гойдалка садова |
|---|---|
| Тип гойдалки | гойдалка-диван |
| Довжина сидіння | 135 см |
| Діаметр труби | 28 мм |
| Основа сидіння | поліпропіленова тканина |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Матеріал тенту | тексилк |
| Материал обивки | бавовна/полієстер |
| Наповнювач | симтекс |
| Товщина матраца | 7 см |
| Розміри | 180х118х156 см |
| Розміри сидіння | 135х52х52 см |
| Вага | 22 кг |
| Розміри паковання | 2 місця: 167х30х7 см, 135х53х12 см |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип гойдалки | 2-х місцева не розкладне |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Основа сидіння | поліпропіленова тканина |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 32 мм |
| Наповнювач м'яких елементів | СимТекс |
| Обивний матеріал | Texsilk |
| Матеріал навісу | Texsilk |
| Максимально допустиме навантаження | 240 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 152 мм |
| Глибина | 118 мм |
| Висота | 195 мм |
| Вага | 26 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 150 мм |
| Глибина сидіння | 52 мм |
| Ширина спинки | 150 мм |
| Висота спинки | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Італія |
- Ціна: 5 200 ₴

