Диван-гойдалка Evia
Новинка сезону 2019 року.
Призначені для 4 відпочивальних.
Каркас садових гойдалок виготовлений зі сталевої труби 50 мм. Гойдалка пофарбована полімерною фарбою.
Ця фарба сприяє зносостійкості гойдалки: не розтріскується й захищає метал від іржі.
Сидіння і спинка садових гойдал — жорстка металева сітка на пружинах. Вона не провисає і водночас досить комфортна для відпочинку.
Сидіння можна зафіксувати гачками до ніжок гойдалки.
Ця модель розкладається в диван за допомогою ручок (положення ручок вгору та назад).
Положення тенту (нахил вгору-вниз) регулюється бічними фіксаторами на даху.
Гойдалка комплектуються: матрацом, тканинним тентом і подушками — 2 шт.
Оббивка матраца, тент і подушечки виготовлені з тканини тексилк. Наповнювач матраца — поролон, наповнювач подушок — холофайбер.
Виробництво — Італія.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип гойдалки | 3-х місний розкладний |
| Комплектація навісом | Так |
| Основа сидіння | металева решітка |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Максимально допустиме навантаження | 320 кг |
| Діаметр несучої труби | 50 мм |
| Опора | дугоподібна |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Обивний матеріал | Texsilk |
| Матеріал навісу | Texsilk |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 126 мм |
| Висота | 154 мм |
| Вага | 60 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 170 мм |
| Глибина сидіння | 55 мм |
| Ширина спинки | 170 мм |
| Висота спинки | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Італія |
- Ціна: 13 190 ₴






