Диван гойдалки Barcelona виробництва Італії.
Унікальна модель: розкладається як диван і має шторки.
Призначена для 4 осіб (довжина сидіння 170 см).
Сидіння і спинка гойдалки — жорстка сталева сітка. Не провисає і зручна для тих, хто відпочиває.
Сидіння закріплюється гачками до ніжок.
Нахил тенту регульований. Шторки кріпляться до даху за допомогою липучок і за потреби знімаються.
Гойдалка комплектуються: матрацом, тентом, шторами.
Матрац виготовлений із декоративної тканини (бавовна 70%). Наповнювач — поролон. Чохол матраца знімний — на блискавці.
Товщина матраца становить 10 см.
Дах у цій моделі виготовлений із тканини тексилк, яка не блякне, не пліснявіє й захищає від UV-променів.
Виробник — Італія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Основа сидіння | металева решітка |
| Опора | дугоподібна |
| Діаметр несучої труби | 50 мм |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Обивний матеріал | Бавовна |
| Матеріал навісу | Texsilk |
| Максимально допустиме навантаження | 380 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 126 мм |
| Висота | 154 мм |
| Вага | 60 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 170 мм |
| Глибина сидіння | 52 мм |
| Ширина спинки | 170 мм |
| Висота спинки | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 070 ₴






