Диван-гойдалка Aurora.
Класичні гойдалки з прямокутним дахом.
Призначені для 4 відпочивальних.
Каркас садових гойдалок виготовлений зі сталевої труби 50 мм. Гойдалка пофарбована полімерною фарбою.
Ця фарба сприяє зносостійкості гойдалки: не розтріскується й захищає метал від іржі.
Сидіння і спинка садових гойдалок — жорстка металева сітка на пружинах. Вона не провисає і водночас досить комфортна для відпочинку.
Сидіння можна зафіксувати гачками до ніжок гойдалки.
Ця модель розкладається в диван за допомогою ручок (положення ручок вгору та назад).
Положення тенту (нахил вгору-вниз) регулюється бічними фіксаторами на даху.
Гойдалка комплектуються: матрацом, тканинним тентом і подушками — 4 шт.
Оббивка матраца, тент і подушки виготовлені з тканини тексилк. Наповнювач матраца — поролон, наповнювач подушок — холофайбер.
Виробництво — Італія.
| Габаритні розміри гойдалки | |
|---|---|
| Вага | 60 кг |
| Висота | 154 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 126 мм |
| Основні | |
| Колір | Коричневий |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 4 шт. |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 170 мм |
| Глибина сидіння | 52 мм |
| Ширина спинки | 170 мм |
| Висота спинки | 52 мм |
- Ціна: 21 300 ₴






