Диван-гойдалка Aurora.
Класичні гойдалки з прямокутним дахом.
Призначені для 4 відпочивальних.
Каркас садових гойдалок виготовлений зі сталевої труби 50 мм. Гойдалка пофарбована полімерною фарбою.
Ця фарба сприяє зносостійкості гойдалки: не розтріскується й захищає метал від іржі.
Сидіння і спинка садових гойдал — жорстка металева сітка на пружинах. Вона не провисає і водночас досить комфортна для відпочинку.
Сидіння можна зафіксувати гачками до ніжок гойдалки.
Ця модель розкладається в диван за допомогою ручок (положення ручок вгору та назад).
Положення тенту (нахил вгору-вниз) регулюється бічними фіксаторами на даху.
Гойдалка комплектуються: матрацом, тканинним тентом і подушками — 4 шт.
Оббивка матраца, тент і подушки виготовлені з тканини тексилк. Наповнювач матраца — поролон, наповнювач подушок — холофайбер.
Виробництво — Італія.
| Тип | Гойдалка садова |
| Діаметр труби | 50 мм |
| Відкидна спинка | Є |
| Довжина сидіння | 170 см |
| Розмір тенту | 200x118 см |
| Розміри сидіння | 170x52 см |
| Розміри спинки | 170x52 см |
| Габаритні розміри | 200x126x154 см |
| Матеріал тенту | Тексило |
| Матеріал оббивки матраца | Тексило |
| Наповнювач матраца | Поролон |
| Товщина матраца | 10 см |
| Максимальне навантаження гойдалки | 320 кг |
| Паковання | Каркас — картонна коробка, матрац — поліетилен |
| Розміри паковання | Каркас 207x80x17 см, матрац 170x52x25 см |
| Вага садових гойдалок | 60 кг |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Габаритні розміри гойдалки | |
|---|---|
| Вага | 60 кг |
| Висота | 154 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 126 мм |
| Основні | |
| Колір | Жовтий |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 170 мм |
| Глибина сидіння | 52 мм |
| Ширина спинки | 170 мм |
| Висота спинки | 52 мм |
- Ціна: 17 250 ₴



