Топ продаж

Розкладне ліжко нового покоління на основі металевого каркаса з полімерним покриттям і ламелей. Матрац зі 100% бавовни. Складане ліжко компактне під час зберігання та транспортування, незамінне на дачі, у польових умовах або як додаткове спальне місце. Ліжко виготовлене в Україні з екологічно чистих матеріалів.Каркас ліжка металевий, виготовлений із профільної труби 18х32 мм.Розміри спального місця 1900х800. Висота від підлоги (разом з матрацом) — 32 см. Розмір у складеному вигляді: висота —91 см, глибина — 24 см, ширина — 80 см!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Вікова група | Для дорослих |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Кількість ламелей на підставі спального місця | 16 |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Товщина матраца | 8 см |
| Наповнювач матраца | бавовняна вата |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 32 мм |
| Вага | 22 кг |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Бильце у головах | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Подушка для відпочинку | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴


