Розкладачка на ламелях із підголівником може стати повноцінною заміною ліжка з ортопедичним матрацом. Основа спального місця ліжка зроблена з поперечних рейок — ламелей, які кріпляться до каркаса ліжка. Вони дуже міцні, пружні та основа буде завжди рівною. Тверда поверхня основи ліжка не тільки сприятлива для хребта та перешкоджає його викривленню, а й сприяє здоровому повноцінному сну. Водночас, як і всі розкладачки, вона легко складається й розкладається. Коли ліжко складене, воно компактне, і немає проблем із її зберіганням і транспортуванням. У складеному стані, завдяки підголівнику, його можна використовувати як тумби. Довжина, см: 190 см Ширина, см: 80 см Максимальне навантаження: 150 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garden |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Кількість ламелей на підставі спального місця | 15 |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Колір | Індиго |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 26 мм |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник | Італія |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴




