|
Матеріал: пластик, поліпропілен Цвет: чорний Розміри (Д*Ш*В): 90*91*134,5 см Вага: 12,3 кг Розмір упаковки: 80*15,5*115 см |
|
Невеликий компостер може бути встановлений у будь-якому зручному для вас місці на дачній ділянці для облагороджування та запобігання появі сторонніх запахів. Принцип роботи компостера — простий. У верхній частині викидаються всі харчові відходи, скошена трава, бур'яни, також усе, що має органічне походження, крім кісток і періодично поливається водою. Незабаром у нижній частині компостера утворюється органічне добриво, яке можна використовувати для підживлення рослин. Evogreen характеризується стійкістю до механічних пошкоджень і несприятливих погодних умов. Кришка компостера обладнана петлею з металевою штангою і зручною ручкою для відкривання. Малі отвори забезпечують постійну циркуляцію повітря. Це практичне й екологічне рішення для будь-якого саду. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 12 кг |
| Виробник | Prosperplast |
| Об`єм | 850 л |
| Висота | 135 мм |
| Ширина | 91 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 90 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 170 ₴





