Турнік широкого схоплення. Турнік вузького та паралельного хвата. Бруси. Снаряд для преса.
Обладнаний спеціальною розпіркою + двома ребрами жорсткості
Вага користувача до 150 кг
У комплект входить: м'які ручки 8 шт., кріпильний гачок 4 шт., заглушки 8 шт.
Суцільнозварна конструкція виключає люфти, на відміну від збірних конструкцій
Длина 110см, вынос 50см
Відстань між паралельним хватом 18,5см;
Відстань між брусами 50 см;
Винос брусів від стіни (подовжений) 70 см
Матеріал каркаса: чорний сталевий профіль 25 * 25 см, діаметр труби 2,2 см, товщина стінок 2 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Бруси |
| Конструкція | Навісна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Враспор і до стіни |
| Відстань від стіни | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴



