Набір чудово підійде для зони відпочинку як в саду так і в приміщенні.
В набір входить стіл, два крісла, диван та три подушки для сидіння.
Набір виготовлений з поліпропілену, стійкого до впливу навколишнього середовища.
Максимальне навантаження на крісла - 120 кг, диван - 220, стіл - 15 кг.
Додаткові характеристики:
Розмір крісла: 60x58x85.5 см;
Розмір стола: 59x46x40 см;
Розмір дивана: 113x57x85,5 см.
Розмір подушок: 46х50х3 см;
Поверхня меблів: імітація ротанга;
Колір меблів: антрацит;
Колір подушок: сірий (може змінюватись виробником без попередження).
Розміри в упаковці: 102х60х86 см.
Вага набору: 22,19 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Progarden |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Ротанг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ширина стільця | 59 мм |
| Глибина стільця | 67 мм |
| Висота сидіння стільця | 106 мм |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Регульовані опори | True |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 7 |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Чохол для зберігання і транспортування | False |
| Матеріал каркаса (опор) | Пластик |
| Відкидний столик на підлокітнику | False |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 742 ₴


