Розкладний стіл Nik.
Ідеальний варіант для виїздів на природу і пікніків.
Має зручну систему складання-розкладання і не займає багато місця при транспортуванні та зберіганні.
Виготовлений з поліпропілену, матеріалу, який має високу стійкість до впливу різних природніх факторів (перепадів температур, високої вологості, сонячного УФ-випромінювання) та простий в догляді.
Габаритні розміри: 81 х 56 х 63 см
Розміри в упаковці: 81 х 56 х 6 см
Вага: 4,4 кг
Характеристики
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Основні | |
| Виробник | Progarden |
| Країна виробник | Італія |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴


