Стіл Velo підійде для будь-якого заміського будинку.
Простий легкий столик можна використовувати як у будинку, так і на вулиці в саду.
Матеріал — поліпропілен — стійкий до впливу природних чинників, як-от прямі сонячні промені, перепади температур, опади.
Стіл розбирається, що дуже зручно для зберігання і транспортування.
Габаритні розміри: 126х76х72 см
Розміри в пакованні: 126х76х5 см
Вага: 8,8 кг
Довжина 126 см
Форма стола Прямокутний
Колір Антрацит
Матеріал столу Пластик
Тип Стіл
Максимальне навантаження 30 кг
Вага 8,8 кг
Розміри паковання 126х76х6 см
Ширина 76 см
Висота 72 см
Країна-виробник товару Італія
Характеристики
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Вага | 9 кг |
| Висота | 72 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Довжина | 126 мм |
| Основні | |
| Виробник | Progarden |
| Країна виробник | Італія |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Сірий |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴

