Стіл Sumatra — чудовий варіант для організації обіду на свіжому повітрі.
Виготовлений із поліпропілену, він не боїться дощу, снігу та холоду.
Дизайн сучасний під дерево, підійде до різноманітних інтер'єрів.
За ним легко доглядати — досить протерти вологою ганчіркою.
Габаритні розміри: 138х79х72 см
Розміри в пакованні: 138х79х5 см
Вага: 11,5 кг
| Довжина: | 138 см |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Антрацит |
| Матеріал столу | Пластик |
| Тип | Стіл |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Вага | 11,5 кг |
| Розміри паковання | 138х78х6 см |
| Ширина | 79 см |
| Висота | 72 см |
| Країна-виробник товару | Італія |
Характеристики
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Вага | 12 кг |
| Висота | 72 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Довжина | 138 мм |
| Основні | |
| Виробник | Progarden |
| Країна виробник | Італія |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Антрацит |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 314 ₴

