Стіл Fiocco підійде для використання і в будинку, і на вулиці (на веранді, терасі, альтанці).
Виготовлений із поліпропілену, стійкий до перепадів температур, до вологи (осадки), до потрапляння прямих сонячних променів.
Має отвір для встановлення парасольки.
Габаритні розміри: 80х75х72 см
Розміри в пакованні: 80х75х5 см
Вага: 6,2 кг
| Довжина: | 80 см |
| Форма столу | Квадратний |
| Матеріал столу | Пластик |
| Тип | Стіл |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Вага | 6,2 кг |
| Розміри паковання | 80х75х6 см |
| Ширина | 75 см |
| Висота | 72 см |
| Країна-виробник товару | Італія |
Характеристики
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Вага | 6 кг |
| Висота | 72 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Основні | |
| Виробник | Progarden |
| Країна виробник | Італія |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Зелений |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴

