
Стіл-скриня CUBE RATTAN 208 л, коричневий
5 520 ₴
- В наявності
+380 (63) 768-31-62
- +380 (66) 756-98-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садовий скриня CUBE RATTAN 208 л — це універсальне та дизайнерське рішення для оформлення. Сундук може бути не тільки місцем для зберігання підручних садових інструментів, але й класичним садовим столиком або стільцем. Простий дизайн, натхненний ротанговим плетінням, підкреслить характер оточення. Продукт виготовлений із високоякісного пластику, стійкого до впливу несприятливих атмосферних явищ. Дуже просто та швидко збирається. Прекрасно підійде також для інтер'єрів приміщень. Особливості: Ергономічний дизайн. Зроблено з міцного пластику. Неметалева рама — не іржавіє й не гниє. Легке збирання. Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не блякнуть і не бліднуть.
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраела |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 590 мм |
| Довжина: | 722 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 810 |
| Вага (кг) | 8,1 |
| Вага в пакованні, кг | 8,4 |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Макс. навантаження (кг) | 50 |
| Матеріал | Пластик, поліпропілен |
| Об'єм | 208 |
| Переваги | Ящик ідеальний для вуличного зберігання і розрахований на будь-які погодні умови, Не вимагає фарбування, Можливо використовувати як столик, Збирається легко |
| Розмір паковання (Д*Ш*В), см | 74*19*73 |
| Країна реєстрації бренда | Ізраела |
| Країна-виробник товару | Ізраела |
| Тип | Ящик для зберігання |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
Характеристики
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Висота | 72 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 137 мм |
| Основні | |
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 520 ₴


