Стіл Faro — чудовий варіант для організації обіду на свіжому повітрі.
Виготовлений із поліпропілену, він не боїться дощу, снігу та холоду.
За ним легко доглядати — досить протерти вологою ганчіркою.
Габаритні розміри: 137х85х72 см
Розміри в пакованні: 137х85х5 см
Вага: 9,5 кг
| Довжина: | 137 см |
| Форма столу | Овальний |
| Колір | Зелений |
| Матеріал столу | Пластик |
| Тип | Стіл |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Вага | 9,5 кг |
| Розміри паковання | 137х85х6 см |
| Ширина | 85 см |
| Висота | 72 см |
| Країна-виробник товару | Італія |
Характеристики
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Висота | 72 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 137 мм |
| Основні | |
| Виробник | Progarden |
| Країна виробник | Італія |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Зелений |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 120 ₴

