Miami — компактний складаний лежак для відпочинку з поліпропілену, має оригінальний дизайн і поверхню, що схожий на структуру переплетення ротанга.
Поліпропілен, з якого виготовлений лежак, матеріал міцний і максимально стійкий до атмосферних впливів, як-от висока вологість, перепади температур і УФ-випромінювання сонячного світла.
Кут нахилу спинки цієї моделі можна встановити та зафіксувати в 4 різних положеннях, зокрема в практично повністю горизонтально положенні.
Обладнаний коліщатками під задніми ніжками, за допомогою яких шезлонг можна без особливих зусиль перемістити ближче до басейну або ж навпаки в тінь. Також за спинкою є невеликий ящик, у який можна скласти різні дрібниці, як-от: пляшка з водою, смартфон або сонцезахисні окуляри.
Для зручності зберігання й транспортування лежаки можуть скластися в стопку з декількох штук.
Розміри: 190x70x30/96 см.
Максимальне навантаження: 110 кг.
Виробник: Bica (Італія)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bica |
| Країна виробник | Італія |
| Наявність коліщаток | Так |
| Кількість коліщат | 2 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 199 см |
| Ширина | 58 см |
| Висота | 42 см |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 4 130 ₴




