Гамак із поліпропіленового шнура подвійного в'язання.
Дерев'яні кріплення з бука.
Стійка не входить до комплекту з гамаком.
Габаритні розміри: 320х80 см
Максимальне навантаження — 90 кг
| Тип | Гамаки |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Колір | Біло-червоний |
| Вага | 1,2 кг |
| Матеріал конструкції | Поліпропілен |
| Розміри | 320х80 см |
| Комплектація | Гамак |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Довжина ложа | 320 мм |
| Ширина ложа | 80 мм |
| Тип ложа | Сітка |
| Тип гамака | Одномісний |
| Матеріал ложа | капрон |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Навіс | Не передбачений |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴



