Двомісний гамак із капронових ниток. Сітка вафельного переплетення. Дерев'яні вигнуті кріплення з бука.
Каркас не входить до комплекту з гамаком.
Габаритні розміри: 380*120 см
| Тип | Гамаки |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Колір | Фуксия |
| Вага | 2 кг |
| Матеріал конструкції | Нейлон |
| Розміри | 380х120 см |
| Комплектація | Гамак |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
Характеристики
| Габаритні розміри гамака | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Італія |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Довжина ложа | 380 мм |
| Ширина ложа | 120 мм |
| Тип ложа | Сітка |
| Тип гамака | Одномісний |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Навіс | Не передбачений |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Стан | Новий |
| Матеріал ложа | нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 075 ₴


