Гамак із нейлону/поліпропілену. Щільна нитка. З бахромою внизу. Колір білий. Дерев'яний вигнуті кріплення з бука.
Габаритні розміри: 340*100 см
| Тип | Гамаки |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Колір | Білий |
| Вага | 2 кг |
| Матеріал конструкції | Нейлон |
| Розміри | 340х100 см |
| Комплектація | Гамак |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
Характеристики
| Габаритні розміри гамака | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Італія |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Довжина ложа | 340 мм |
| Ширина ложа | 100 мм |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Тип гамака | Одномісний |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Навіс | Не передбачений |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Стан | Новий |
| Матеріал ложа | нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 065 ₴



