Каркас гамака — клейована сосна, спеціально оброблена для використання на вулиці.
Розмір каркаса: 310x120x130 см
Гамак виготовлений із нейлону/поліпропілену. Дерев'яні вигнуті кріплення виготовлені з бука.
Розмір гамака: 340х100 см.
Максимальне навантаження: 100 кг
Характеристики
| Габаритні розміри гамака | |
|---|---|
| Вага | 21 кг |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Італія |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Довжина ложа | 310 мм |
| Ширина ложа | 120 мм |
| Тип ложа | Сітка |
| Тип гамака | Одномісний |
| Каркас (стійка) | Є |
| Навіс | Не передбачений |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Стан | Новий |
| Матеріал ложа | нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 975 ₴

