Гамак із нейлону/поліпропілену. Щільна нитка. Кольори в асортименті.
Дерев'яні кріплення з бука.
стійка для гамака не входить до комплекту.
Габаритні розміри: 320х80 см.
Максимальне навантаження: 90 кг
| Тип | Гамаки |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Колір | Бежево-бордовий |
| Вага | 1,5 кг |
| Матеріал конструкції | Нейлон |
| Розміри | 320х80 см |
| Комплектація | Гамак |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
Характеристики
| Габаритні розміри гамака | |
|---|---|
| Вага | 1.5 кг |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина ложа | 320 мм |
| Ширина ложа | 80 мм |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Тип гамака | Одномісний |
| Навіс | Не передбачений |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Стан | Новий |
| Матеріал ложа | нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴





