Повноцінна заміна ліжка з ортопедичним матрацом!
Матеріал: металокаркас із холоднокатаної труби діаметром 22 мм і завтовшки стінки 1,2 мм
Основа: 18 букових ламелей, щільно зафіксованих у латотримачах
Кріплення: болтове з'єднання (немає заклепок)
Покриття: порошкове, стійке до подряпин, ударів та іржі
Габаритні розміри:
- в розкладеному стані (спальне місце): 193х80х42 см
- у складеному стані: 80х90х15 см
Максимальне навантаження: 160 кг
Вага: 18 кг
Укомплектована натуральним ватним матрацом заввишки 10-12 см, має регулятор положення (три позиції).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість ламелей на підставі спального місця | 18 |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Матеріал чохла матраца | бавовна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Товщина матраца | 8 см |
| Наповнювач матраца | бавовняна вата |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Дерев'яні ламелі |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 19 кг |
| Довжина | 193 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 15 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Бильце у головах | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Подушка для відпочинку | Ні |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 80 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 90 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 620 ₴

