Диван-гойдалка Fiji.
Призначені для 4 відпочивальних.
Каркас садових гойдалок виготовлений зі сталевої труби 50 мм. Офарбовані гойдалкою поліметною фарбою.
Ця фарба сприяє зносостійкості гойдалки: не розтріскується й захищає метал від іржі.
Сидіння і спинка садових гойдалок — жорстка металева сітка на пружинах. Вона не провисає і водночас досить комфортна для відпочинку.
Сидіння можна зафіксувати гачками до ніжок гойдалки.
Ця модель розкладається в диван за допомогою ручок (положення ручок вгору та назад).
Положення тенту (нахил вгору-вниз) регулюється бічними фіксаторами на даху.
Гойдалка комплектуються: матрацом, тканинним тентом і подушками — 2 шт.
Оббивка матраца, тент і подушечки виготовлені з вуличної тканини тексилк. Наповнювач матраца — симтекс, наповнювач подушок — холофайбер.
Виробництво — Італія.
| Габаритні розміри гойдалки | |
|---|---|
| Вага | 52 кг |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Максимально допустиме навантаження | 320 кг |
| Основа сидіння | металева сітка |
| Обивний матеріал | Texsilk |
| Тип гойдалки | 3-х місний розкладний |
| Комплектація навісом | Так |
| Діаметр несучої труби | 50 мм |
| Опора | 4 ніжки |
| Наповнювач м'яких елементів | СимТекс |
| Матеріал навісу | Texsilk |
| Стан | Новий |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 170 мм |
| Глибина сидіння | 52 мм |
| Ширина спинки | 170 мм |
| Висота спинки | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Італія |
- Ціна: 16 348 ₴




